suma: 0,00 zł do kasy
wyszukiwarka zaawansowana
Poznaj Philips Hue

Poznaj Philips Hue – Twoje inteligentne oświetlenie

Poznaj Philips Hue - twój osobisty bezprzewodowy system oświetleniowy, stworzony po to, by rozświetlić każdy moment Twojego życia

Odkryj zupełnie nowe możliwości Twojego domowego oświetlenia. Oderwij się od codzienności – stwórz wyjątkowy nastrój w swoim domu za pomocą…jednego kliknięcia! Czy wiesz, jak łatwo zorganizować wyjątkowe spotkanie dla znajomych, podkręcić emocje podczas domowego seansu filmowego, czy budzić się z promieniami słońca, nawet w najbardziej pochmurne jesienne dni? To proste! Poznaj Philips Hue – system inteligentnego oświetlenia, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystasz z domowego oświetlenia!

Najłatwiej zacząć przygodę z Hue od zestawu startowego, zawierającego mostek i źródło światła.
Zobacz wszystkie nasze produkty:

Oświetlenie Philips Hue w ogrodzie. Gdy chcesz od życia więcej.

Zobacz produkty

Zobacz co potrafi Hue

Koniec z ciężkimi pobudkami

Budź się naturalnie poprzez stopniowo rozpalające się światła Hue lub zasypiaj przy oświetleniu jak zachod słońca.

Stwórz wyjątkową atmosferę

Oświetlenie wpływa na samopoczucie i wykonywane czynności. Tryb energii, koncentracji, czytania czy relaksu albo jeden z 16 mln kolorów. Jedno Hue, mnóstwo możliwości.

Twój smart asystent

Po co wstawać, aby wyłączyć światło wieczorem czy potykać się wracając do ciemnego mieszania, skoro… oświetlenie może być w pełni zautomatyzowane i działać samo. Sterowanie głosowe, geolokalizacja czy automatyczne harmonogramy świecenia to tylko początek możliwości Hue.

Wyjedź na wakacje, a Hue zadba o bezpieczeństwo Twojego domu

Automatyczne zapalanie się światła czy sterowanie oświetleniem leżąc na plaży pozwoli Ci w pełni cieszyć się urlopem!


Więcej domowej rozrywki

Synchronizuj światła z odtwarzanych filmem czy muzyką . Burza piaskowa na ekranie – Twój pokój mieni się żółtym światłem; nurek pod wodą – niech zaleje Cię fala niebieskiego światła.

100% personalizacji

Dopasuj światła do siebie. Baw się aplikacjami I twórz wyjątkowe notyfikacje świetlne dla ważnych dla Ciebie wydarzeń.

3 różne warianty Hue

Hue White

  • Płynna regulacja ilości ciepłego, białego światła
  • Wygodne sterowanie
  • Automatyczne harmonogramy świecenia

Hue White Ambiance

  • Wszystkie odcienie białego światła (od jasnego do ciepłego)
  • Oświetlenie dopasowane do aktywności
  • Pobudka światłem

Hue White and Colour Ambiance

  • 16 mln kolorów
  • Synchronizacja z filmem, muzyką, grą
  • Pełna automatyzacja

Z czego składa się system Hue:

Inteligentne żarówki i lampy LED Philips Hue
Inteligentne i energooszczędne źródła światła LED wprawiają system Philips Hue w ruch! Nie tylko emitują jasne, piękne światło towarzysząc Ci w codziennych aktywnościach oraz podkreślając szczególne momenty Twojego życia, ale są także praktyczne. Dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i modelach umożliwiają najlepsze dopasowanie do każdego domu i mieszkania.

Zobacz produkty

Serce systemu – Mostek
Mostek to serce systemu Philips Hue. Łączy on inteligentne urządzenie ze źródłami światła Philips Hue. Jeden mostek może obsługiwać nawet 50 żarówek i akcesoriów systemu Philips Hue. Przez sieć Wi-Fi mostek łączy się z routerem, a przez router z ogólnym Internetem, dzięki czemu systemem można sterować spoza domu albo dodawać do niego inne inteligentne funkcje. Mostek wchodzi w skład każdego zestawu startowego Philips Hue, ale można go też kupić osobno i zbudować własny system Philips Hue.

Zobacz produkty

Inteligentne sterowanie
Odpowiednią jasność, konfigurowanie czasomierzy, zmiany kolorów i wiele więcej możesz ustawić za pomocą aplikacji Philips Hue. Możesz również zmieniać ustawienia pilotem lub za pomocą urządzenia Hue Tap. Czujnik ruchu automatycznie będzie włączał wybrane światła w momencie wykrycia ruchu. Ustaw swoje ulubione sceny świetlne i miej je zawsze blisko siebie. Pamiętaj, by sterować oświetleniem Hue – nie musisz nawet być w domu. System Philips Hue do sterowania oświetleniem wykorzystuje technologię ZigBee LightLink. Bez problemu możesz połączyć Hue z innymi urządzeniami automatyki domowej wykorzystującymi ZigBee.

Zobacz produkty

Jak działa Hue:

Jak zainstalować Hue:

Partnerstwa Philips Hue z najlepszymi firmami technologicznymi

Wiesz co łączy Google Home, Apple Home Kit, Amazon Alexa, IFTTT i jeszcze wiele innych innowacyjnych rozwiązań technologicznych? Partnerstwo z Philips Hue, dzięki któremu niemożliwe staje się możliwe. Sterowanie głosowe, gaszenie świata pilotem do telewizora, podświetlenie monitora współgrające z kolorowa klawiaturą Razer czy migające światło, gdy Twoja ulubiona drużyna strzeli gola? To wszystko butka z masłem dla Hue. Bądź bardziej smart - zobacz z jakimi partnerami współpracujemy już dziś i wykorzystuj w pełni możliwości technologi Hue.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl