suma: 0,00 zł do kasy
wyszukiwarka zaawansowana
Filtry produktów

Świetlówki kompaktowe

Świetlówki kompaktowe, popularnie nazywane żarówkami energooszczędnymi, to rozwiązanie, które coraz częściej wybierane jest przez konsumentów, głównie dzięki estetyce i możliwości uzyskania pięknego źródła światła przy jednoczesnej oszczędności na prądzie sięgającej nawet 80%. Poznaj dostępne w naszym sklepie świetlówki kompaktowe o napięciu 230V i mlecznym kolorze szkła. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości, który model wybrać, do kontaktu z działem obsługi klienta.

Jakie są zalety korzystania ze świetlówki kompaktowej?

O żarówkach energooszczędnych często mówi się w kontekście oszczędności, ekologii i bezpieczeństwa użytkowania. Rzeczywiście jest to rozwiązanie dedykowane dla najbardziej wymagających klientów. Mnogość kształtów i barw światła pozwala na zastosowania zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i komercyjnej. Nasz asortyment w większości bazuje na liniowych i rurkowych świetlówkach kompaktowych, które cieszą się ogromną popularnością. Biała ciepła barwa sprawdzi się w pomieszczeniach nastawionych na relaks, czyli w sypialni i salonie, biała zimna powinna z kolei zostać użyta w biurze, domowym gabinecie lub pokoju młodzieżowym, gdyż sprzyja uczeniu się i pracy. Jeśli wnętrze jest wielofunkcyjne można postawić na kompromis, czyli świetlówki kompaktowe z naturalną białą barwą światła.

Zaaranżowanie przestrzeni tanio i wygodnie

Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup świetlówek kompaktowych na elektromag.pl, postawicie przede wszystkim na wygodę i możliwość zamówienia odpowiednich źródeł światła bezpośrednio z domu i do domu. Szeroki asortyment daje Państwu gwarancję znalezienia żarówki energooszczędnej, która zużywa nawet o 80% mniej energii elektrycznej niż żarówka wolframowa. Dodatkowo ich żywotność jest znacznie dłuższa, co w konsekwencji sprawia, że koszt zakupu świetlówek kompaktowych jest bardzo niski. Oprócz niskiego zużycia prądu i dobrej żywotności proponowane przez nas modele emitują wysokiej jakości światło, a każdy produkt posiada gwarancję producenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl