suma: 0,00 zł do kasy
wyszukiwarka zaawansowana
Filtry produktów
Regulacja wysokości
Źródło światła w zestawie
Wymienne źródło światła
Ilość źródeł światła
Promocja

Słupki oświetleniowe

Każdemu z nas zapewne nie raz zdarzyło się błądzenie po ciemku przed domem, potykanie się o przedmioty leżące na ziemi, a tym samym szukanie drogi do drzwi. Z pewnością jest to bardzo niekomfortowe, dlatego już dziś prezentujemy Państwu wysokiej jakości modele lamp, które warto zastosować na zewnątrz. Do najpopularniejszych wersji należą słupki oświetleniowe, które zajmują niewiele miejsca i skrywają w sobie mnóstwo zalet. Zapraszamy do poznania ich wszystkich oraz wybrania idealnego rozwiązania dla siebie, które spełni wszelkie potrzeby i oczekiwania.

Słupki oświetleniowe - praktyczny drogowskaz nocą

Uniknięcie problemów z poruszaniem się przed domem po zmroku, jest bardzo proste, jeśli wykorzystamy dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego Elektromag.pl słupki oświetleniowe. Zwykle w każdym ogrodzie jest wiele miejsc, które warto dodatkowo oświetlić. Są to wszelkiego rodzaju ścieżki, podjazdy czy schody na posesji, z których korzystają każdego dnia wszyscy domownicy.  Zastosowanie słupków oświetleniowych stworzy praktyczny drogowskaz, który zadba o komfort życia codziennego, a także zwiększy bezpieczeństwo oraz przyczyni się do stworzenia przytulnej i przyjemnej atmosfery w przestrzeni zewnętrznej.

Jednym z najpopularniejszych modeli są słupki oświetleniowe z wbudowanym czujnikiem. Takie rozwiązanie sprawia, że kupując lampę mamy już w jej wnętrzu wbudowany cały system, którego nowoczesna technologia sprawia, że światło włącza się w momencie wykrycia w zasięgu słupka ruchu. Dzięki temu słupek świeci się tylko wtedy, kiedy jest potrzebny. To z pewnością pokrzyżuje również plany amatorom cudzej własności, którzy skrywają się po ciemku i tym samym światło to ich wróg, szczególnie to pojawiające się nagle, które może zdradzić ich obecność przy posesji.

Zastosowanie słupków oświetleniowych

Zastosowanie słupków oświetleniowych dostępnych w naszej ofercie jest niezwykle szerokie. Przede wszystkim doskonale sprawdzą się porozstawiane na całej długości ścieżki prowadzącej do drzwi wejściowych domu czy to z garażu, czy też z bramy głównej. Podobną rolę spełnią przy oświetleniu dróżek znajdujących się na terenie ogrodu. Zwykle są one kręte, nierówne i często także strome, co powoduje, że słupki sprawdzą się w tym przypadku doskonale. Jedyne, o czym należy pamiętać to ich odpowiedni rozstaw. Nie mogą być zbyt blisko siebie ani zbyt daleko, gdyż wtedy nie spełnią dobrze swojego zadania.

Podczas wyboru słupków oświetleniowych, warto zwracać uwagę na ich parametry techniczne, jakość oraz wysokość. Są to często bardzo smukłe i wąskie kształty, które prezentują się bardzo stylowo, jednak ich wysokość odgrywa ogromne znaczenie. Wybierajmy zatem modele, które oświetlą jak największą powierzchnię, oczywiście, jeśli jest to konieczne. Wysokie słupki mogą być również rozmieszczone w znacznie większych odległościach od siebie niż ich niższe odpowiedniki. Zwykle słupki mają wysokość od 60 cm do 150 cm - tak szeroki zakres z pewnością pozwoli wybrać odpowiedni model dla siebie.

Jaki rodzaj słupków oświetleniowych wybrać?

Odpowiedzieć na to pytanie można jednym zdaniem: wszystko zależy od naszych osobistych preferencji. Światło padające ze słupków może być mniej praktyczne punktowe zapewniające wspaniałą wizualizację i ciekawą grę świateł. Natomiast światło kierunkowe znacznie lepiej oświetli konkretne punkty, jednak pozostała część ogrodu pozostanie w ciemności. Podczas wyboru źródła światła możemy również zdecydować o jego intensywności oraz barwie.

Podczas wyboru słupków oświetleniowych warto również zwrócić uwagę na ich design. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się modele utrzymane w nowoczesnym stylu, a także te zaprojektowane w klasyczny sposób, które sprawdzą się w większości przypadków. Jeśli chodzi o rodzaje, warto wyróżnić latarnie ogrodowe, lampy cokołowe, a także wpuszczane w podłoże spoty.  Niezależnie od wybranego modelu zalecamy zastosowanie energooszczędnych źródeł światła, które pozwolą zaoszczędzić nawet do 90% kosztów za energię elektryczną, dają doskonałą jasność światła, a także zapewniają długoletnią trwałość. Ponadto w naszym asortymencie znajdą Państwo tylko  i wyłącznie wyselekcjonowane modele, zaprojektowane od podstaw przez renomowanych producentów oświetlenia, którzy skupiają się w swoich działaniach na wysokiej jakości, dbałości o wszelkie szczegóły, a także niezawodności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl