suma: 0,00 zł do kasy
wyszukiwarka zaawansowana
Filtry produktów

Lampy wyładowcze

Lampy wyładowcze to lampy, których działanie bazuje na wyładowaniach elektrycznych w oparach gazów lub metali. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo lampy metalohalogenkowe cenionych producentów, dzięki czemu jest to idealne źródło światła. Oprócz nowoczesnego wzornictwa możesz dodatkowo liczyć na wysoką efektywność i równomierne rozprowadzenie światła w zaaranżowanym pomieszczeniu. Wybierzcie Państwo lampę wyładowczą do swojego zakładu produkcyjnego lub warsztatu. Zapewniamy doskonałą jakość produktów.

Gdzie najlepiej sprawdzą się lampy wyładowcze?

Lampy wyładowcze to wyroby, które idealnie sprawdzą się w szeroko rozumianym przemyśle. Nasze wyroby stosowane są przez konstruktorów reklam, w celu optymalnego oświetlenia wnętrza sklepu oraz jego witryn. Dzięki długiej żywotności chętnie wprowadzana jest również do takich przestrzeni jak galerie handlowe, hotele, hale wystawiennicze, muzea czy zakłady przemysłowe. Spowodowane jest to wieloma zaletami lamp wyładowczych, między innymi długowiecznością, oszczędnością i emisją dobrej jakości źródła światła, pozostawiające konkurencyjne wyroby daleko w tyle.

Przemyślana instalacja elektryczna i dobór odpowiedniego oświetlenia to gwarancja dla przedsiębiorstwa efektywności pracowników i zapewniania im optymalnych warunków pracy. Co więcej, lampy metalohalogenkowe znajdują szerokie zastosowanie w miejscach wysokiego zapotrzebowania na światło, takich jak magazyny czy hale załadunku i rozładunku towaru. Bardzo dużą zaletą lamp wyładowczych jest dobra stabilność barw oraz różnorodność płynąca formy i typu lampy.

Lampy wyładowcze na elektromag.pl

W naszym sklepie na elektromag.pl znajdziecie Państwo wiele ciekawych propozycji lamp wyładowczych bez możliwości zmiany koloru, za to z możliwością ściemniania. Wszystkie modele charakteryzują się tym samym napięciem 230V, jednakże należą do innej klasy energetycznej. Proponujemy Państwu źródła światła o klasie A i A+ oraz w kilku najpopularniejszych kształtach. Nie mogło u nas zabraknąć lamp wyładowczych w tradycyjnym kształcie, liniowym, rurkowym, jak i modnej formie bańki. Nie bez znaczenia jest kolor szkła (przezroczyste lub mleczne) i oczywiście barwa samego światła. Jeśli planujecie Państwo wykorzystać oświetlenie w miejscu pracy, polecamy neutralną lub zimną barwę, która będzie pozytywnie wpływać na efektywność pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl