suma: 0,00 zł do kasy
wyszukiwarka zaawansowana
Filtry produktów
Regulacja wysokości
Źródło światła w zestawie
Wymienne źródło światła
Promocja

Lampy łazienkowe, oświetlenie do łazienki

Z reguły oświetlenie łazienki nie znajduje się na liście priorytetów w stosunku do innych pomieszczeń w domu. Ale w miarę, jak łazienki stają się coraz większe i bardziej wyszukane, właściwe oświetlenie jest niezbędne do optymalnego wykorzystania przestrzeni. Na co powinniśmy zwrócić uwagę oświetlając łazienkę? 

Łazienka powinna być jasna i czysta, więc kluczowe jest oświetlenie jej w miejscach porannych przygotowań do pracy czy szkoły. Pomoże nam w tym głównie oświetlenie zamontowane przy lustrze, kinkiety łazienkowe, które dobrze oświetlają twarz.

W kwestii opraw sufitowych, najczęściej stosowane są oprawy wpuszczane (oczka stropowe), montowane w sufitach podwieszanych. Jednak nie musimy się ograniczać tylko i wyłącznie do tego typu opraw. Dużym powodzeniem od lat cieszą się także plafony łazienkowe.

Przy doborze opraw łazienkowych w szczególności należy zwrócić uwagę, na bliskość źródła wody. Im bliżej, tym oprawy powinny posiadać wyższy stopień szczelności IP. Większość opraw łazienkowych posiada IP 44. Oprawy, które mają się znaleźć nad prysznicem powinny mieć ochronę na poziomie IP67 lub wyższy.

do góry
Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl