Oprawy natynkowe, tuby, kostki – nieustający HIT ?

Oprawy natynkowe stały się alternatywą dla opraw wpuszczanych. W momencie kiedy nie mamy sufitu podwieszanego, a chcemy zastosować światło punktowe, wybieramy właśnie oprawy natynkowe. Taką oprawą może być np. kubik z firmy Zuma line

Oprawa sufitowa, kostka kwadratowa do montażu natynkowego, wykonana z aluminium. Kolor obudowy – czarny. Wymiary: 8,2×8,2×9,5. Źródło światła to żarówka halogenowa GU10 o mocy maksymalnej 50W (brak w komplecie). W lampie można zastosować wymienne źródła LED. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty dwuletnią gwarancją producenta.

Jednak coraz częściej spotykam się z projektami, gdzie klienci mając możliwość wpuszczenia opraw, wybierają te, które odstają od sufitu. W nowoczesnych wnętrzu dodają one charakteru i elementu dekoracyjnego. Jeśli chodzi o kolorystykę, na rynku jest tak duży wybór lamp sufitowych, że nawet najbardziej wymagający klient będzie usatysfakcjonowany. Oprawy, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, to tuby Zuma Rondoo.

Oprawa do montażu natynkowego, wykonana z aluminium. Kolor obudowy – czarny, dolny panel w kolorze aluminium. Wymiary: 9,6×12,5. Źródło światła to jedna żarówka halogenowa GU10 o mocy maksymalnej 50W (brak w komplecie). W lampie można zastosować wymienne źródła LED. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, objęty dwuletnią gwarancją producenta.

Pamiętajcie, że takie oprawy nie sprawdzą się wszędzie, ze względu na punktowe światło. Bardzo często stosowane są w korytarzach, kuchniach, czy łazienkach, gdzie takie światło jest idealne. Większość takich opraw ma wymienne źródło, dzięki czemu możemy dobrać sobie moc oraz kąt padania światła według własnych potrzeb. W lampach możemy zastosować żarówki LED o dowolnej mocy, głownie na trzonek GU10.

Nowoczesna lampa renomowanej firmy Nowodvorski. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją. Źródło światła to jedna żarówka o maksymalnej mocy 35W (brak w zestawie). Oprawa jest fabrycznie nowa, zapakowana w oryginalne opakowanie producenta. Instrukcja montażu w komplecie. Wysokość lampy to 24cm a średnica 6cm.

Oprawy typu: tuby, kubiki, kostki sufitowe, wszystkie lampy natynkowe z zintegrowanym źródłem LED możemy zastosować w wersji ściemnianej.
Oferta firm jest już tak bogata, że jedna oprawa dostępna jest w kilku wersjach o różnej mocy, barwie czy kącie padania światła.
Propozycja, trochę innej oprawy Eye w formie walca, dużo dłuższa od pozostałych z firmy Nowodvorski

Podsumowując, oprawy natynkowe to zdecydowanie HIT i długo nim będą.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *