Budzenie drugiej osoby, gdy ty chcesz przeczytać swoja ulubioną książkę w łóżku nie musi być już problemem. Wybór odpowiedniej lampki nocnej jest świetnym pomysłem z dwóch powodów: nie tylko zapewni twojemu partnerowi dobre warunki do spania, ale może również poprawić jakość Twojego snu

Wybór właściwego światła do czytania może być trudny, ponieważ oprawy różnią się bardzo w swoich funkcjach. Na pewno nie musisz być ekspertem lub inżynierem oświetlenia, żeby móc kupić idealną lampę, jednak pewna podstawowa wiedza nie zaszkodzi.

To, czy światło do czytania jest odpowiednie dla ciebie zależy w dużej mierze od tego, gdzie i kiedy go używasz oraz od tego, do czego go używasz. Istnieją dwa ważne kryteria: światło powinno być wystarczająco jasne aby można było przy nim czytać oraz powinno mieć odpowiednią temperaturę, aby stworzyć pożądany nastrój.

Nic nie dodaje sypialni więcej stylu i przytulności niż klasyczna lampa naścienna z ciepłym kloszem. Problem z normalnymi lampami do sypialni jest taki, że jeśli dobrze wyglądają we wnętrzu, ale dają zbyt słabe światło do czytania. Proponowane oprawy spełniają obydwie funkcje.

Markslojd Bloomsbury
Markslojd Mason

Dla tych, którzy lubią nowoczesność, świetnym rozwiązaniem okaże się kinkiet, do którego będziemy mogli podłączyć telefon do ładowania.

Markslojd Jogi
Znajdźmy kinkiet z kloszem, który zakrywa całą żarówkę. W ten sposób abażur osłabi żarówkę przed wzrokiem i ograniczy jasność obszaru.
Nowodvorski Flex

Pamiętajcie, że wybór jest ogromny i warto czasami poeksperymentować, żeby dobrać jak najlepsze światło do naszej sypialni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *