Co to jest Hue? Jest to szeroka gama inteligentnych źródeł światła oraz lamp LED, oferujących połączenie kolorów i efektów, które można kontrolować zdalnie. Oświetlenie Philips Hue integruje się z Amazonami firmy Alexa, Google Home i Apple HomeKit (wśród wielu innych inteligentnych platform domowych), dzięki czemu możesz użyć swojego głosu do zmiany światła. Trochę taki inteligentny dom, który może sobie zrobić każdy, bez prowadzenia wcześniej specjalnej instalacji

Oto, co robi każde światło Hue i jakich elementów potrzebujemy.

Philips Hue zestaw startowy

Philips Hue zestaw startowy (mostek + żarówki 3×6,5W GU10 RGB + ściemniacz) Mostek HUE w zestawie, Kabel sieciowy Ethernet, Zasilacz, Regulator przyciemniania Hue. Dzięki zestawowi startowemu białego i kolorowego oświetlenia rozproszonego Philips Hue wzbogacisz dowolne pomieszczenie o nowe kolory. Zestaw obejmuje trzy inteligentne źródła światła kolorowego GU10, mostek Hue i regulator ściemnienia.

Firma Philips oferuje zestaw startowy. Obejmuje on nie tylko żarówki, ale także mostek, który jest wymagany przy podłączenia świateł do domowej sieci Wi-Fi. Dzięki temu będzie można korzystać z bardziej zabawnych funkcji w aplikacji Hue, takich jak sceny świetlne czy synchronizacja z muzyką, grami lub filmami. Aplikacji na rynku jest wiele, także możemy wybrać te dla nas najodpowiedniejsze.

 Zestaw White Ambiance pozwala regulować temperaturę kolorów żarówek, dzięki czemu możesz przejść od barwy intensywnej niebiesko-białej, kiedy potrzebujemy się skoncentrować, do bardziej miękkiej żółto-białej, gdy chcemy się zrelaksować. Zestaw ten jest również wyposażony w poręczny przełącznik przyciemniania, dzięki czemu nie trzeba otwierać aplikacji Philips Hue, aby kontrolować światła. Możesz kupić ten zestaw z dwoma lub czterema żarówkami. (Pilot może być również używany z innymi żarówkami).

Zestaw Philips Hue Żarówka

  • 16 mln kolorów kreatywności
  • Synchronizacja światła z muzyką i filmami
  • Graj w lepszej atmosferze
  • Budź się i zasypiaj w naturalny sposób
  • Stwórz odpowiedni nastrój za pomocą wybranego odcienia światła — od ciepłej bieli po chłodne światło dzienne
  • Różne tryby oświetlenia: Relaks, Czytanie, Koncentracja i Energia
  • Inteligentne sterowanie, w domu i na zewnątrz
  • Ustawiaj wyłączniki czasowe w celu wygodnego użytkowania
  • Ustawiaj wyłączniki czasowe w celu wygodnego użytkowania

Mamy również możliwość rozszerzenia opcji oświetlenia za pomocą wielu różnych żarówek Philips Hue. Obejmują one wszystko, od zwykłych białych żarówek po wielobarwne paski świetlne i inne żarówki pasujące do mniejszych gniazd.

Szukasz inteligentnego oświetlenia ? Zobacz wszystkie zestawy Philips Hue.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *